Aktualny

Mamy kocięta!!!


Urodzone 10 września 2018 roku


FINEZJA Iresa*PL – czarna szylkretka z białym – SIB f 09       w nowym domku

FUKSJA Iresa*PL – czarna pręgowana tygrysio z białym – SIB n 23 09        rezerwacja dla MO

FRANCZESKA Iresa*PL – czarna z białym – SIB n 03      rezerwacja dla MO

Wspólnie:


Kocięta do odbioru na początku grudnia 2018 r. z rodowodem PZF, umową, po szczepieniach odpowiednich  do wieku i wyprawką.

Co oznaczają statusy ?

wolny – kotek szuka kochanego domku
w obserwacji – ktoś jest chętny, ale nie podpisał jeszcze umowy i nie wpłacił zaliczki, można się o niego dowiadywać
wstępna rezerwacja – czekamy na wpłatę zaliczki
zarezerwowany – kotek znalazł nowych właścicieli

Wszystkie nasze maluchy są wychowane w miłej, domowej atmosferze, w dużym przestronnym domu. W hodowli nie używamy klatek. W hodowli kocięta od pierwszych chwil są z nami w sypialni pod moim stałym nadzorem, przechodzą kwarantannę poszczepienną i w wieku ukończonych 12 tygodni są gotowe do opuszczenia domu rodzinnego jeżeli szczepienie przeszło bez reakcji poszczepiennej. Kociak odchodzi z hodowli w najbardziej optymalnym dla niego okresie, dlatego zastrzegamy sobie prawo nie wydania zaliczkowanego kociaka jeżeli jego odbiór przedłuża się ze względów od nas niezależnych…, JEŻELI NAGLE NABYWCA ROZMYŚLI SIĘ Z ZAKUPU KOCIAKA Z TEGO POWODU, również zaliczka nie ulega zwrotowi.
Zastrzegamy sobie prawo nie sprzedania kociaka w każdej chwili jeżeli nabywca nie spełnia naszych oczekiwań i nie mamy pewności, czy będzie dobrym dla niego opiekunem. W takim przypadku wpłacona zaliczka za kociaka ulega natychmiastowemu zwrotowi.